Tanie drewno kominkowe – sprzedaż

Drewno kominkowe: dobra jakość w niskiej cenie

Oferujemy drewno kominkowe wyłącznie z lasów państwowych. Zanim produkty trafią do sprzedaży, poddawane są obróbce w suszarni komorowej wysokotemperaturowej. Dzięki temu ich wilgotność jest mniejsza niż 20%. Taki opał jest przyjazny dla środowiska.

Szukasz ogłoszeń typu: sprzedam drewno kominkowe?

Jeśli szukasz wysokiej jakości drewna na opał, z którego wydobędziesz wszystkie walory zapachowe, dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz tanie drewno kominkowe, z którego z całą pewnością będziesz zadowolony. Dokładamy bowiem wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty spełniły twoje wysokie oczekiwania. Dostarczane przez nas drewno układamy na paletach. Zwracamy przy tym uwagę na rzetelny metr przestrzenny, choć wiadomo, że pomiędzy kawałkami drewna, muszą znaleźć się mniejsze lub większe puste przestrzenie.

Średnio jednak przyjmujemy, że 1 metr przestrzenny to około 0,7 m sześć masywnego drewna bez kory. Drewno dowozimy w dowolne miejsce w kraju. Prowadzimy także transport międzynarodowy. To wszystko sprawia, że nasi odbiorcy są w pełni usatysfakcjonowani. Warto dodać, że na życzenie nasi pracownicy pomagają ułożyć i rozładować drewno, a także pociąć je na mniejsze kawałki na miejscu u klienta. Jeśli więc szukasz ogłoszeń typu „sprzedam drewno kominkowe”, dobrze trafiłeś. Od lat dostarczamy wysokiej jakości produktów do wielu domów.

Tak taniego drewna kominkowego nie znajdziesz!

Sprzedajemy drewno kominkowe zarówno w siedzibie naszej firmie, jak i przez internet. Działamy na allegro. Tym samym umożliwiamy wygodne i szybkie zakupy. Wiemy, że w dzisiejszych czasach każdemu się spieszy, a e-handel rośnie w siłę. Z tego właśnie powodu postanowiliśmy rozwinąć się także pod tym kątem. Jesteśmy jednak otwarci na klientów, którzy wolą stacjonarne zakupy. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Łabiszynku, niedaleko trasy S5. Łatwy dojazd mają do nas mieszkańcy Gniezna, Poznania, Konina czy Bydgoszczy.

Chcesz kupić drewno kominkowe? Szukaj tylko sprawdzonych miejsc!

Kupię drewno kominkowe – to postanowienie wielu osób przed sezonem grzewczym. Ważne jest jednak, by zaopatrywać się tylko w sprawdzonych miejscach, które długo działają na rynku – jak nasza firma. Dzięki temu otrzymasz dobrej jakości, ekologiczne produkty.

Bydgoszcz

Gniezno

Poznań

Wielkopolska