Drewno kominkowe – Gniezno

Drewno kominkowe z Gniezna

Szukasz składu drewna kominkowego w okolicach Gniezna? Odwiedź naszą firmę. Mieścimy się zaledwie 2 kilometry od tego miasta. U nas z całą pewnością znajdziesz to, czego szukasz.

Szeroki asortyment produktów

Zapewniamy nie tylko drewno kominkowe z Gniezna, ale także inne drewniane wyroby, jak np. pieniek czy bruk dębowy oraz ogień szwedzki. To produkty, które sprawdzają się m.in. w ogrodzie. Oprócz tego oferujemy także drewno rozpałkowe, które sprzedajemy w workach o pojemności 10 litrów. Wyróżnia nas przede wszystkim jakość produktów. Nasze drewno pochodzi tylko z lasów państwowych. Sprzedajemy kawałki o długości 30-40 cm, których wilgotność jest mniejsza niż 20%. Po ścięciu trafiają one do suszarni wysokotemperaturowej. Tym samym uzyskujemy w pełni ekologiczny produkt, który bez obaw można palić w kominku czy piecu.

Różnorodne usługi

Nie tylko sprzedajemy drewno, ale także dowozimy je we wskazane miejsce w kraju i za granicą. Na życzenie klienta tniemy drewno na kawałki, wypakowujemy je, a także układamy. Tym samym szybko wyręczamy Cię w uciążliwych czynnościach. Dowóz towaru do Gniezna jest całkowicie darmowy. Nie musisz więc martwić się o koszty transportu. Możesz w każdej chwili do nas podjechać, pomożemy ci wybrać odpowiednie drewno kominkowe. Powiemy, na co zwracać uwagę.

Drewno kominkowe z Gniezna – gdzie nas znajdziesz?

Nasza siedziba mieści się w Oborze, przy trasie S5. Dojazd do nas jest więc bardzo łatwy. Jeśli szukasz wysokiej jakości drewna na opał, nie zwlekaj i jak najszybciej odwiedź naszą firmę. Możesz także zdecydować się na zakupy online. Znajdziesz nas na allegro. Dzięki temu kupisz drewno z dowolnego miejsca – szybko i wygodnie. Z takiego rozwiązania korzysta coraz więcej osób, a e-handel jest w rozkwicie.