Drewno kominkowe – Poznań

Drewno kominkowe z Poznania

Szukasz drewna kominkowego w okolicach Poznania. Nie kupuj u drobnych sprzedawców, a zaopatrz się u nas. Działamy na rynku od 2006 r. Zaufało nam już setki klientów. Zapewniamy wysokiej jakości towar, wyłącznie z lasów państwowych.

Dlaczego my?

Przede wszystkim zapewniamy szeroki asortyment. Oferujemy produkty z takich drzew, jak: brzoza, olcha, dąb, osika, jesion, buk, grab, akacja sosna. Każda z tych roślin charakteryzuje się niezwykłym zapachem. Wyróżnia nas również fakt, że sprzedajemy drewno kominkowe o niskiej wilgotności, poniżej 20%, które wcześniej trafia do specjalnej suszarni wysokotemperaturowej. Dzięki temu dobrze się ono pali, a do tego jest przyjazne dla środowiska. Oferujemy także inne produkty drewniane, które z powodzeniem sprawdzą się chociażby w ogrodzie, np. pieniek dębowy, bruk dębowy, ogień szwedzki. U nas znajdziesz to, czego szukasz.

Pomagamy i dowozimy na miejsce

Pomagamy też w pracach związanych z rozładunkiem drewna i jego ułożeniem. Tniemy kawałki piłą motorową na miejsce u klienta. Zajmujemy się także transportem drewna w kraju i za granicą. Dzięki temu wyręczamy cię w wielu pracach. Przykładamy ogromną wagę do dobrej obsługi, dlatego dostarczamy drewno na paletach o rzetelnym metrze przestrzennym, czyli około 0,7 m sześc. drewna bez kory.

Drewno kominkowe z Poznania – jak do nas trafisz?

Mieścimy się w Oborze, niedaleko trasy S5. Dojazd do nas jest więc bardzo prosty. Praktycznie cały czas jedzie się trasą szybkiego ruchu, omijając centra miast. Na miejscu doradzimy Ci, jakie drewno kominkowe z okolic Poznania wybrać. Możesz także zdecydować się na zakupy online. Znajdziesz nas na allegro. To dogodna forma transakcji. Dzięki temu bez trudu zrobisz zakupy przed sezonem grzewczym. E-handel staje się coraz popularniejszy. To bardzo komfortowe rozwiązanie, bo wszystko można załatwić z jednego miejsca.