Tanie drewno opałowe

Zaopatrz się w tanie drewno opałowe

U nas znajdziesz tanie drewno opałowe w bardzo dobrej jakości. Pozyskujemy je wyłącznie z lasów państwowych. Zaufało nam już setki klientów, którzy regularnie się u nas zaopatrują. Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać.

Wyróżnia nas szeroki wachlarz produktów. Nasza oferta obejmuje nie tylko tanie drewno opałowe, ale także wyroby drewniane, jak np. pień dębowy czy bruk dębowy. Pomagamy także ścinać drewno na mniejsze kawałki oraz układamy je w wybranym miejscu. Ponadto zajmujemy się transportem w Polsce i za granicą.

Szukasz taniego drewna opałowego?

Dobrze trafiłeś. Zapewniamy konkurencyjne stawki, a jednocześnie przykładamy ogromną uwagę do jakości obsługi. Dostarczamy drewno na paletach, które mają rzetelny metr przestrzenny. Wprawdzie zdajemy sobie sprawę, że nie da się ustawić drewna w taki sposób, by nie tworzyły się w nim większe lub mniejsze luki, jednak przyjmujemy, że 1 metr przestrzenny to około 0,7 m sześc masywnego drewna bez kory. Co ważne drewno, które u nas kupisz ma wskaźnik wilgotności poniżej 20%. Przed sprzedażą trafia ono do suszarni komorowej wysokotemperaturowej.

Wszystko po to, abyś zyskał dobrej jakości, ekologiczny materiał na opał. Możesz wprawdzie zaopatrzyć się u osób prywatnych czy też drobnych sprzedawców, jednak z reguły takie drewno nie będzie dobre jakościowo. Wyróżnia nas także szeroki wachlarz produktów z drzew, takich jak: brzoza, olcha, dąb, jesion, buk, grab, akacja, osika, sosna. Każde z nich jest inne, a poddane obróbce cieplnej wydzielają charakterystyczny zapach. Prowadzimy także sprzedaż innych drewnianych wyrobów, jak np. pieniek dębowy, ogień szwedzki, bruk dębowy.

Co jeszcze nas wyróżnia?

Nie tylko sprzedajemy produkty, ale także dowozimy je na miejsce. Pomagamy także w wielu pracach związanych z obróbką drzew, np. tniemy kawałki drewna piłą motorową. Wszystkie te usługi wykonujemy w konkurencyjnych stawkach. Drewno kominkowe sprzedajemy także przez internet, by maksymalnie ułatwić Ci zakupy.

Poznań