Drewno opałowe – Poznań

Znajdź dobre drewno opałowe w okolicach Poznania

Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicach, bardzo łatwo trafisz do naszej siedziby. Znajdujemy się w Oborze, niedaleko trasy S5. Pomożemy dobrać ci odpowiednie drewno kominkowe.

Szukasz dobrego i niedrogiego drewna opałowego z okolic Poznania?

Na rynku jest wiele ofert. Niestety, bardzo często nie są one dobrej jakości. Są wilgotne i poniszczone. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda u nas. Zapewniamy dobrej jakości drewno do kominka, które pozyskujemy jedynie z lasów państwowych. Sprzedajemy drewno o wilgotności poniżej 20%. Wcześniej trafia ono do suszarni komorowej wysokotemperaturowej. To jednak nie wszystko, co wyróżnia naszą firmę. Drewno opałowe w okolicach Poznania dostarczamy na paletach zawierających rzetelny metr przestrzenny.

Nie tylko drewno

U nas znajdziesz nie tylko materiały na opał, ale także inne wyroby drewniane, np. pieniek dębowy, bruk dębowy, ogień szwedzki. Poza tym, dostarczamy towar we wskazane miejsce w Polsce i za granicą. Pomagamy także w wielu pracach związanych z obróbką drewna. Przycinamy je na mniejsze kawałki na miejscu u klienta, a także rozładowujemy i układamy. W ten sposób odciążamy Cię z wielu trudnych prac, które pochłaniają czas. Usługi wykonujemy szybko i fachowo, a co najważniejsze, niedrogo.

Łatwy dojazd na miejsce

Nasza lokalizacja jest bardzo dogodna. Dojazd z Poznania zajmuje niewiele czasu. Prawie całą trasę jedzie się drogą szybkiego ruchu. Możesz także zdecydować na zakupy online. Dzięki temu zamówisz drewno opałowe w wygodny sposób. Jesteśmy dostępni na allegro. Choć e-handel jest coraz popularniejszy, to wciąż można znaleźć zwolenników tradycyjnej sprzedaży. Jesteśmy otwarci na obie formy transakcji. W każdym jednak przypadku zależy nam, by zapewnić dobrą obsługę i wysokiej jakości towar.