Start

Drewno na opał – duży wybór, dobra obsługa

Szukasz dobrej jakości drewna na opał? Jeśli tak, dobrze trafiłeś. U nas z pewnością znajdziesz potrzebny produkt. Pozyskujemy drewno wyłącznie z lasów państwowych, a nasi doradcy chętnie pomogą Ci w doborze.

Wyróżnia nas szeroki asortyment. Znajdziesz u nas drewno opałowe z brzozy, olchy, dębu, jesionu, buku, grabu, akacji i sosny. Każdy z tych rodzajów drewna charakteryzuje się innym zapachem i właściwościami. Miejsc, które oferują skład drewna kominkowego jest w Polsce wiele. Nas jednak cechuje jakość sprzedawanych produktów. Drewno poddajemy obróbce w suszarni komorowej. Dzięki temu jego wilgotność jest mniejsza niż 20%. Tym samym materiał bardzo dobrze się pali i jest przyjazny ze środowiska.

Nie tylko skład drewna kominkowego…

Sprzedajemy także wyroby drewniane, takie jak pieniek dębowy, bruk dębowy, ogień szwedzki. To doskonałe produkty, które sprawdzają się w każdym ogrodzie. Zajmujemy się też innymi czynnościami: układamy drewno, tniemy je piłą motorową u klienta czy też rozładowujemy zamówiony towar. Wszystko po to, by zapewnić wysoki poziom obsługi. U nas z pewnością znajdziesz to, czego szukasz.

Dowozimy drewno we wskazane miejsce

Zajmujemy się też transportem krajowym i międzynarodowym. Dostarczamy drewno ułożone na paletach, które zawierają rzetelny metr przestrzenny – czyli około 0,7 m sześc. masywnego drewna bez kory. Drewno jest pocięte i porąbane na kawałki długości 30-40cm. Istnieje możliwość dostawy produktów o innej długości.

Dlaczego my?

Nasza siedziba znajduje w Łabiszynku, bezpośrednio przy trasie S5. Tym samym łatwy dojazd mają do nas mieszkańcy Gniezna, Poznania, Konina czy Bydgoszczy. Nasza firma działa na rynku już od 2006 r. Przez ten czas zaufało nam setki klientów, którzy systematycznie się u nas zaopatrują i polecają nas swoim znajomym. Prowadzimy także sprzedaż internetową, gdyż zdajemy sobie sprawę, że to duże ułatwienie i oszczędność czasu.

Potrzebujesz więcej informacji? Nie wiesz, na co się zdecydować? Skontaktuj się z nami.