Drewno kominkowe – Bydgoszcz

Drewno kominkowe w Bydgoszczy

Mieszkasz w Bydgoszczy lub okolicach? Szukasz dobrego drewna kominkowego? Odwiedź naszą siedzibę. Mieścimy się w Oborze, niedaleko trasy s5. Dojazd na miejsce jest więc bardzo szybki. Trafisz do nas bez problemu.

Szeroki asortyment, niskie ceny

To co nas wyróżnia to szeroki wachlarz produktów. Proponujemy drewno kominkowe z brzozy, olchy, dębu, jesionu, buku, grabu, akacji, osiki i sosny. Zanim zaczniemy sprzedawać drewno, poddajemy je obróbce. Ucięte przez nas drewno trafia do specjalnej suszarni wysokotemperaturowej, dzięki czemu jego wilgotność wynosi mniej niż 20%. Drewno kominkowe w Bydgoszczy to nie jedyny towar, który zapewniamy. W naszej ofercie można znaleźć również rozpałkę, a także wyroby drewniane, jak chociażby: dębowy pieniek i bruk czy ogień szwedzki.

Zawsze do usług…

U nas znajdziesz nie tylko dobrej jakości drewno. Możesz liczyć na naszą pomoc w ułożeniu, cięciu czy rozładunku towaru. Zapewniamy także transport w kraju i za granicą. Dzięki temu otrzymasz produkty pod wskazany przez Ciebie adres. Dostarczane przez nas drewno ma rzetelny metr przestrzenny. Wprawdzie między kawałkami drewna tworzą się większe lub mniejsze luki, jednak trzeba przyjąć, że 1 metr przestrzenny odpowiada około 0,7 m sześc. drewna bez kory.

Drewno kominkowe w Bydgoszczy również online

Nasi klienci mogą zaopatrzyć się w drewno kominkowe również przez internet – m.in. za pośrednictwem allegro. Dzięki temu nie trzeba tracić czasu na zakupy. Wszystko odbywa się wygodnie i szybko. Drewno można zamówić online i poczekać na transport. To coraz popularniejszy sposób na zakupy. W dobie, kiedy praktycznie każdy ma smartfon z dostępem do internetu, e-handel kwitnie. Są jednak osoby, które stawiają na bezpośredni kontakt. Dzięki dobrej lokalizacji naszej firmy, szybko mogą do nas dotrzeć.