Drewno kominkowe – Wielkopolska

Drewno kominkowe z Wielkopolski

Jeśli mieszkasz w okolicy Wielkopolski i szukasz drewna na opał, odwiedź naszą firmę. Dzięki temu z całą pewnością znajdziesz to, czego szukasz. Zapewniamy dobrej jakości drewno, wyłącznie z lasów państwowych. Nie wahaj się, skontaktuj się z nami. Pomożemy dobrać Ci odpowiedni produkt.

Dlaczego warto nam zaufać?

Działamy na rynku od 2006 r. Przez ten czas udało nam się pozyskać setki klientów, którzy systematycznie się u nas zaopatrują i polecają nas znajomym. Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów. U nas znajdziesz drewno z brzozy, olchy, dębu, jesionu, buku, grabu, akacji, sosny. Każde z nich jest nieco inne. Ma wyjątkowy zapach. Przykładamy też dużą uwagę, by dostarczać drewno o wilgotności poniżej 20%. Dzięki temu bardzo dobrze się ono pali. Ponadto dowozimy drewno na paletach o rzetelnym metrze przestrzennym. Wprawdzie nie da się uniknąć pustych miejsc między kawałkami drewna, jednak przyjmujemy, że 1 metr przestrzenny, to około 0,7 m sześc. drewna. Co istotne, drzewa pozyskujemy wyłącznie z lasów państwowych.

Dowozimy i pomagamy

U nas nie tylko kupisz drewno i produkty, takie jak pieniek dębowy czy bruk dębowy, ale możesz też liczyć na naszą pomoc. Dowozimy drewno we wskazane miejsce w kraju i za granicą. Pomagamy również w jego rozładunku i ułożeniu. Tniemy kawałki drewna przy użyciu piły motorowej. Tym samym nie musisz wykonywać tych trudnych prac samodzielnie. Chętnie Cię wyręczymy.

Drewno kominkowe z okolic Wielkopolski – jak do nas trafić?

Jeśli szukasz drewna kominkowego z Wielkopolski czy okolic, odwiedź naszą siedzibę. Mieścimy się w Oborze, nieopodal trasy S5. Dojazd do nas jest więc bardzo prosty. Pomożemy dobrać Ci właściwy rodzaj drewna. Jeśli jednak wolisz zakupy online, znajdziesz nas też w internecie, np. na allegro.